| Wing | Organic Glass |
|---|---|
| Function | Anti-collision And Crashworthy |
| Advantage | High Quality, Service & Factory Price |
| Operation | Bi-direction |
| Usage | Metro Station, Office, Library, Hotel |
| Wing | Organic Glass |
|---|---|
| Function | Anti-collision And Crashworthy |
| Advantage | High Quality, Service & Factory Price |
| Operation | Bi-direction |
| Usage | Metro Station, Office, Library, Hotel |
| Wing | Organic Glass |
|---|---|
| Function | Anti-collision |
| Advantage | High Quality, Service & Factory Price |
| Operation | Bi-direction |
| Usage | Metro Station, Office, Library, Hotel |
| Input Voltage Of Controller | DC24V |
|---|---|
| Name | Swing Barrier Gate |
| Opening Angle | 90° |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
| Function | Infrared Anti-pinch |
|---|---|
| Name | Swing Barrier Gate |
| Motor Power | 50W |
| Service Life | 3 Million Times |
| Working Humidity | 90% (no Condensation) |
| Material | Aluminum Alloy Casing |
|---|---|
| Product Name | Face Recognition |
| Size | 7-inch |
| Working Environment | Indoor / Outdoor With Rain Shelter |
| Application | Access Control |
| Input Voltage Of Power Supply | AC100~240V |
|---|---|
| Input Voltage Of Controller | DC24V |
| Anti-collision | Yes |
| Anti-tailgating | Yes |
| Working Temperature | -35℃ ~ +80℃ |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Arm Length | 500~900mm |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |