| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Product Name | Full High Turnstile Gate |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Full Automatic |
| Working Environment | Indoor/outdoor |
| Smart Card | IC ,ID ,Magcard ,bar Code |
|---|---|
| Material | 304 / 202 / Cold Rolling Iron Painted |
| Volatge | 110v/220v |
| Type | Automatic Turnstile |
| Package | Wooden |
| Dimension Of Housing | 1630*1500*2300mm |
|---|---|
| Length Of Pole | 610mm |
| Net Weight | 70KG |
| Driving Force Of Pole | 3kg |
| Power Supply | 220v,110v |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Feature | Durable |
| Warranty | 1 Year |
| Housing Material | 304 / 202 / Cold Rolling Iron Painted |
|---|---|
| Type | Automatic Turnstile |
| Options | Single / Double Routeway |
| Package | Wooden |
| Housing Thick | 2mm |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver |
| Type | Full Height Turnstile |
| Certification | ISO |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Product Name | Full Height Turnstile |
| Power Supply | AC220V/110V |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver |
| Semi Or Full-automatic | Semi-automatic |
|---|---|
| Material Of Housing | 304 Stainless Steel |
| Thickness Of Housing | 1.5mm |
| Dimension Of Housing | 1235*280*1000 |
| Net Weight | 1235*280*1000 |