| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Arm Length | 450mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 900mm |
| Wing Material | Resin,or PVC |
| Motor | DV12V |
| Protaction Grade | IP32 |
| Max Boom Length | 3 Meters |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Round Foam Boom |
| Anti-tailgating | Yes |
|---|---|
| Anti Pinch | Yes |
| Card Reader | ID |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
| Anti-collision | Yes |
| Boom Type | Straight Boom, Folding Boom, Fence Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 3s,6s |
| Boom Length | Max 6M |
| Boom Type | Straight Boom, Folding Boom, Fence Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 3s,6s |
| Boom Length | Max 6M |
| Color Option | Orange |
|---|---|
| Operation Speed | 1.5-6S |
| Remote Control Distance | <50m |
| Net Weight | 60KG |
| Voltage | AC220V, AC110V |