| Driving Motor | DC Motor |
|---|---|
| Rated Power | 50W |
| Working Voltage Of Motor | DC12V |
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Payment | L/C,T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Material Of Housing | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Reset Time | 3s |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Protection Grade | IP 32 |
| Running TIme | 1s |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 3~5s Adjustable |
| Power | 150W |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Application | Parking Lot |
| Rotating Direction | Double Direction |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Driving Force | 3KG |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Feature | Durable |
| Warranty | 1 Year |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Feature | Durable |
| Warranty | 1 Year |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Feature | Durable |
| Warranty | 1 Year |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Feature | Durable |
| Warranty | 1 Year |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Feature | Durable |
| Warranty | 1 Year |