| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 1.5,3s,6s |
| Material | Steel |
| Power | 80w |
| Standard Color | Yellow; Orange; Gray |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 1.5,3s,6s |
| Material | Steel |
| Power | 80w |
| Standard Color | Yellow; Orange; Gray |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Usage | Parking Lots/toll Gate/highway |
| Input Voltage Of Controller | DC24V |
|---|---|
| Name | Swing Barrier Gate |
| Opening Angle | 90° |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
| Input Voltage Of Controller | DC24V |
|---|---|
| Opening Angle | 90° |
| Name | Swing Barrier Gate |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
| Service Life | 3 Million Times |
| Operating Time | 1.5s~6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Steel With Powder Coating |
| Color | Gold, Black |
| Application | Parking Lot |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 1.5,3s,6s |
| Material | Steel |
| Power | 80w |
| Standard Color | Yellow; Orange; Gray |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 1.5,3s,6s |
| Material | Steel |
| Power | 80w |
| Standard Color | Yellow; Orange; Gray |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 1.5,3s,6s |
| Material | Steel |
| Power | 80w |
| Standard Color | Yellow; Orange; Gray |
| Housing Color | Sliver,can Customized Color |
|---|---|
| Housing Dimension | 362*325*1030mm |
| Advantage | 1.5-6S Adjustable |
| 20ft Container | 120set |
| Running Speed | 1.5-6s |