| Product Name | LED Boom Barrier Gate |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Boom Length | Max.6m |
| Arm Material | Aluminum Alloy |
| Speed | 3s,6s |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Optional |
| Product Name | Parking Boom Barrier Gate |
| Power Supply | AC220V |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Type | Carbon Fiber Round Boom |
| Color | Grey |
| Application | For Enterprises And Institutions |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Type | Carbon Fiber Round Boom |
| Application | For Enterprises And Institutions |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Barrier Gate |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Type | Carbon Fiber Round Boom |
| Application | For Enterprises And Institutions |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Barrier Gate |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Type | Carbon Fiber Round Boom |
| Application | For Enterprises And Institutions |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Barrier Gate |
| Type | Automatic Barrier |
|---|---|
| Operating Time | 1S,3S,6S |
| Boom Length | 3m,4.5m,6m |
| Motor Material | Die-casted Aluminium Alloy |
| Boom Type | Articulated Boom |
| Barrier Type | Automatic Barrier |
|---|---|
| Operating Time | 3s 6s |
| Boom Type | Straight |
| Boom Length | 3m 4m |
| Motor Material | Die-casted Aluminium Alloy |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Length | Max.6m |
| Anti-collision | Yes |
| Function | Remote Control |
| Weight | 65kg |
| Type | Automatic Barrier |
|---|---|
| Opeating Time | 3s,6s |
| Boom Length | 3m,4m |
| Motor Material | Die-casted Aluminium Alloy |
| Traffic Light | Yes |