| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8metes |
| Arm Length | 300mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 600mm |
| Wing Material | Resin,or PVC |
| Motor | DC12V |
| Protaction Grade | IP32 |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
|---|---|
| Steel And Aluminum Alloy | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |