| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Straight Arm; Folding Arm; Fence Arm |
| Housing Color | Yellow-green |
|---|---|
| Boom Type | Straight Boom |
| Optional Accessories | Anti-collision Rubber |
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Housing Color | Dark Grey + Light Grey |
|---|---|
| Boom Type | Fence Boom |
| Optional Accessories | Infrared Photocell |
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Housing Color | Dark Grey + Light Grey |
|---|---|
| Boom Type | Fence Boom |
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Yellow-white |
|---|---|
| Boom Type | Straight Boom |
| Optional Accessories | Loop Detector |
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Application | Parking Lot |
| Boom Type | 90 Degree Folding Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Black |
| Application | Parking Lot |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Type | 90 Degree Folding Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Power Supply | AC 220±10% |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Both Way |