| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 1.5,3s,6s |
| Material | Steel |
| Power | 80w |
| Standard Color | Yellow; Orange; Gray |
| Color | Yellow |
|---|---|
| Boom Type | Straight, Folding, Fence |
| Motor | AC Motor |
| IP Degree | IP44 |
| Speed | 3s,6s |
| Packaging Details | carton |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10000 sets/month |
| Place of Origin | CHINA |
| Housing Color | Gold,Sliver,Onyx Black,Dark Yellow,Jacinth |
|---|---|
| Boom Type | Fence Boom |
| Optional Boom | Big Octagonal Boom,swing Boom,Fence Boom,Square Boom,Fording Boom |
| Optional Accessories | Loop Detector,Infrared Photocell,Circuit Breaker,Adujstable Arm Support,Press Wave,Anti-collision Rubber |
| Packaging Details | carton |
| Boom Type | Folding Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Black |
| Boom Type | 180 Degree Folding Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V-265V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Black |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | 3 Fence |
| Color | Black |
| Application | For Enterprises And Institutions |
| Operating Time | 3s, 6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow,Red,Black |
| Application | Parking Lot |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Yellow-green |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | Red And Blue |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-6s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |