| Max Motor Power | 240W |
|---|---|
| Running Speed | 1.8-6s |
| MTBF | 5,000,000 Times |
| Operating Temperature | -35~+80℃ |
| Motor | DC24V Brushless Motor |
| Barrier Arm Movement | Bi-direction |
|---|---|
| MTBF | 10,000,000 Times |
| Material | Powder Coated Steel |
| Motor | DC Brushless Motor |
| Weight | 60KG |
| Protection Level | IP54 |
|---|---|
| Communication Interface | RS485, RJ45 |
| Barrier Arm Length | 3-4m |
| MTBF | 10,000,000 Times |
| Power Supply | AC220V/110V |
| Material | Powder Coated Steel |
|---|---|
| MTBF | 10,000,000 Times |
| Power Supply | AC220V/110V |
| Working Temperature | -30℃~+75℃ |
| Control Mode | Remote Control |
| Opeating Time | 2-4s |
|---|---|
| Net Weight | 39kg |
| Relative Humidity | 30%~80%, No Condensation |
| Application | Parking Lot |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Relative Humidity | 30%~80%, No Condensation |
| Opeating Time | 2-4s |
| Communication Interface | RS485 |
| Application | Parking Lot |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material Of Cabinet | Aluminum Alloy |
| Trumpet | Optional |
| Wing Material | Acrylic Or Tempered Glass |
| Boom Type | Straight Boom / Floding Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V-265V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Black |
| Color | Yellow |
|---|---|
| Boom Type | Straight, Folding, Fence |
| Motor | AC Motor |
| IP Degree | IP44 |
| Speed | 3s,6s |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Color | Optional |
| Speed | 3s, 6s |
| Max Boom Length | 6m |
| Loop Detector | Optional |