| Input Voltage Of Power Supply | AC100~240V |
|---|---|
| Motor Power | 50W |
| Card Reader | ID |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
| Size | 1200*300*980mm |
| Application | Parking Lot |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Opeating Time | 2-4s |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
| Net Weight | 39kg |
| Operating Time | 1.5s~6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Steel With Powder Coating |
| Color | Gold, Black |
| Application | Parking Lot |
| Boom Type | Straight Boom, Folding Boom, Fence Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 3s,6s |
| Boom Length | Max 6M |
| Speed | 1/3/6 S |
|---|---|
| Max Boom Length | 8m |
| Rated Power | 80w |
| Net Weight | 59kg |
| Gross Weight | 64kg |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Carton,wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T,L/C,Western Union |
| Supply Ability | 5000 units/weeke |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Straight Arm; Folding Arm; Fence Arm |
| Housing Material | Steel |
|---|---|
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
| Color | Optional |
| Max Boom Length | 8 Metes |