| Color | Red |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Working Temperature | -35℃+ 75℃ |
| Usage | Road Traffic Safety |
| Speed | 3s,6s |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Certificate | ISO9001:2008 |
| Transit Speed | 25~32 Persons / Min |
| Warranty | 1 Year |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Steel |
| Color | Yellow |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | White And Blue |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Operating Time | 1.5s, 3s, 4s, 5s, 6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Gold, Black |
| Application | Parking Lot |
| Operating Time | 1.5s, 3s, 4s, 5s, 6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Gold, Black |
| Application | Parking Lot |
| Housing Color | Sliver,can Customized Color |
|---|---|
| Housing Dimension | 1030*325*366mm |
| Advantage | 1.5/3S Or 3/6S Compose Freely |
| 20ft Container | 120set |
| Running Speed | 1.5-6s |
| Housing Color | Sliver,can Customized Color |
|---|---|
| Housing Dimension | 1030*325*366mm |
| Advantage | 1.5/3S Or 3/6S Compose Freely |
| 20ft Container | 120set |
| Running Speed | 1.5-6s |