| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |
| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |
| Speed | 1S,3S,6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Straight Arm; Folding Arm; Fence Arm,Telescopic Arm |
| Color | Yellow |
|---|---|
| Boom Type | Straight, Folding, Fence |
| Motor | AC Motor |
| IP Degree | IP44 |
| Speed | 3s,6s |
| Color | Yellow |
|---|---|
| Boom Type | Straight, Folding, Fence |
| Motor | AC Motor |
| IP Degree | IP44 |
| Speed | 3s,6s |
| Boom Type | Straight Boom,Fence Boom,Folding Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Application | Parking Lot |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 3~5s Adjustable |
| Power | 150W |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Application | Parking Lot |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 3~5s Adjustable |
| Power | 150W |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| COM Interface | RS485 |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Boom Type | Straight Arm; Folding Arm; Fence Arm |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| Housing Material | Steel |