| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 1.5s,3s,6s |
| Material | Steel |
| Color | Yellow, Orange, Blank, White, Red |
| Max Boom Length | 6m |
| Voltage | 220v 110v |
|---|---|
| Motor Voltage | 220v |
| Power | 120w |
| Boom Dimension | 45*100 |
| Protection Grade | IP44 |
| Standard Color | Red; Yellow |
|---|---|
| Speed | 3s,6s |
| Max Boom Length | 6m |
| Rated Power | 120W |
| Protection Degree | IP44 |
| Voltage | 220v 110v |
|---|---|
| Power | 80w |
| Protection Grade | IP44 |
| Motor Voltage | 220v |
| Running Time | 1s,3s,6s |
| Voltage | 220v 110v |
|---|---|
| Power | 80w |
| Protection Grade | IP44 |
| Motor Voltage | 220v |
| Running Time | 1s,3s,6s |
| Voltage | 220v 110v |
|---|---|
| Power | 80w |
| Protection Grade | IP44 |
| Motor Voltage | 220v |
| Running Time | 1s,3s,6s |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | 110V /220V |
| Package | Carton |
| Speed | 3/6 Second |
| Feature | Manual Release |
| Rated Power | 180W |
|---|---|
| Net Weight | 50KG |
| Feature | Manual Release |
| Application | Parking System |
| Speed | 3/6 Second |
| Material | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Work Speed | 1s//3s/6s |
| Color | Orange |
| Direction | Left Installed/Right Installed |
| Voltage | 220V/110V |
| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |