| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alloy |
| Functuion | Full Automatic |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Power Supply Frequency | AC220V±10%, 50HZ,AC110±10%, 60HZ |
| Drive Motor | 12V Direct Current Brush Motor |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| Name | Boom Barrier Gate |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Gold |
| Motor Power | 180W MAX |
| MTBF | 2,500,000 Times |
| Working Humidity | 90% (no Condensation) |
|---|---|
| Working Temperature | -35℃ ~ +80℃ |
| Name | Swing Barrier Gate |
| Size | 1200*200*980mm |
| Function | Infrared Anti-pinch |
| Input Voltage Of Power Supply | AC100~240V |
|---|---|
| Input Voltage Of Controller | DC24V |
| Name | Swing Barrier Gate |
| Service Life | 3 Million Times |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
| Function | Infrared Anti-pinch |
|---|---|
| Name | Swing Barrier Gate |
| Motor Power | 50W |
| Service Life | 3 Million Times |
| Working Humidity | 90% (no Condensation) |
| Input Voltage Of Controller | DC24V |
|---|---|
| Name | Swing Barrier Gate |
| Opening Angle | 90° |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
| Input Voltage Of Controller | DC24V |
|---|---|
| Opening Angle | 90° |
| Name | Swing Barrier Gate |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
| Service Life | 3 Million Times |
| Color | Gray |
|---|---|
| Product Name | Intelligent Traffic Barrier Gate For Toll System |
| Material | Cold-rolled Steel Plate |
| Speed | 0.9~5 Sec. Adjustable |
| Usage | Toll Gate |