| Boom Type | Fence Boom |
|---|---|
| Voltage | AC110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Yellow-green |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Straight Arm; Folding Arm; Fence Arm,Telescopic Arm |
| Packaging Details | Carton, wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 5000 units/week |
| Place of Origin | China |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Material | Steel Housing |
| Boom Type | 90 Degree Folding Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Material | Steel Housing |
| Boom Type | 90 Degree Folding Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Power Supply | AC 220±10% |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| Net Weight | 39kg |
|---|---|
| Housing Material | Steel |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
| Opeating Time | 2-4s |
| Communication Interface | RS485 |
| Force | Heavy Duty |
|---|---|
| Boom Type | Square Boom |
| Max Boom Length | 4meters |
| Speed | 1s,3s,6s |
| Net Weight | 59kg |