| Payment | L/C,T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Payment | L/C,T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
|---|---|
| Housing Material | Stainless Steel |
| Housing Dimension | 1000*160*680mm |
| Voltage | 110V/220V,50/60HZ |
| Arm Length(Optional) | 500-900mm |
| Dimension Of Housing | 1235×280×1000 |
|---|---|
| Length Of Pole | 490mm |
| Net Weight | 70kg |
| Max Load-bearing Of Pole | 80kg |
| Driving Force Of Pole | 3KG |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Metro Stations |
| Working Environment | Indoor, Outdoor (with A Tent Over) |
| Flow Speed | 30~40/min |
| Driving Motor | DC12V |
| Housing Material | SST 304 |
|---|---|
| Gate Length | 300mm |
| Passsage Wideth | 600mm |
| Wing Material | Arylic |
| Package | Wooden |
| Motor Type | DC 12V |
|---|---|
| Opening Time | 0.5s |
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Max Lane Width | 900mm |