| Boom Type | Round Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Black |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | 3 Fence |
| Color | Black |
| Application | For Enterprises And Institutions |
| Operating Time | 3s, 6s |
|---|---|
| Boom Type | 3 Fence |
| Color | Black |
| Warranty | 1 Year |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Length | Max.6m |
| Anti-collision | Yes |
| Usage | Parking Lots |
| Color | Flashing Gold |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material Of Cabinet | 304 Stainless Steel |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Relative Humidity | ≤90% |
| Material | Aluminum Alloy Casing |
|---|---|
| Product Name | Face Recognition |
| Size | 7-inch |
| Working Environment | Indoor / Outdoor With Rain Shelter |
| Application | Access Control |
| Wing | Organic Glass |
|---|---|
| Function | Anti-collision And Crashworthy |
| Advantage | High Quality, Service & Factory Price |
| Operation | Bi-direction |
| Usage | Metro Station, Office, Library, Hotel |
| Input Voltage Of Power Supply | AC100~240V |
|---|---|
| Opening Angle | 90° |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Input Voltage Of Controller | DC24V |