| Product Name | Flap Barrier |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Type | Single Core ; Double Core |
| Warranty | 12 Months |
| Direction | One Or Bi-direction(optional) |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Type | 3 Fence |
| Boom Length | Max.6m |
| Anti-collision | Yes |
| Usage | Parking Lots |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Steel |
| Color | Yellow |
| Time For Up/down | 0.9-5s |
|---|---|
| Motor's Power | 300W 220VAC |
| Environment Temperature | -35°C~+85°C |
| Remote Control Distance | <50 Meters |
| Application | Over-sized Traffic Flow Area |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 3~5s Adjustable |
| Power | 150W |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Application | Parking Lot |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 3~5s Adjustable |
| Power | 150W |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Application | Parking Lot |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | Red And Blue |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-6s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Operating Time | 1.5s, 3s, 4s, 5s, 6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Gold, Black |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Orange |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |