| Driving Force | DC Motor |
|---|---|
| Name | Tripod Turnstile |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Rated Power | 36W |
| Housing Matetial | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Direction | Bi-direction |
| Voltage | 110V,220V |
| Transit Speed | 25~32 Persons / Min |
| Runing Time | 6s |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Both Way |
| Voltage | 110v/220v |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Product Name | Turnstile |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension Of Housing | 1235*280*1000mm |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Both Way |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Both Way |
| Name | Semi-automatic Tripod Turnstile |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Driving Motor | DC Motor |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
| Housing Matetial | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Direction | Bi-direction |
| Voltage | 110V,220V |
| Warranty | 1 Year |
| Communication | RS232 |
| Housing Matetial | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Direction | Bi-direction |
| Voltage | 110V,220V |
| Warranty | 1 Year |
| Working Environment | Indoor / Outdoor |
| Name | Tripod Turnstile |
|---|---|
| Driving Motor | DC Motor |
| Power Supply | 220V,110V |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Rated Power | 36W |