| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| CE Aprroval | YES |
| Boom Type | 3 Fence Boom |
| Highligh Feature | Safety |
| Control Version | DZX2.1 Version |
| Housing Color | Gold,Sliver,Onyx Black,Dark Yellow,Jacinth |
|---|---|
| Boom Type | Straight Boom |
| Optional Boom | Big Octagonal Boom,swing Boom,Fence Boom,Square Boom,Fording Boom |
| Optional Accessories | Loop Detector,Infrared Photocell,Circuit Breaker,Adujstable Arm Support,Press Wave,Anti-collision Rubber |
| Packaging Details | carton |
| Material Of Housing | Iron |
|---|---|
| Speed Of Motor | 2~6S Adjustable |
| Max Boom Length | 6m |
| Standard Color | Dark Grey+Light Grey |
| Standard Package | Carton Package |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Packaging Details | carton |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Packaging Details | carton |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Speed | 1.5s-6s Adjustable |
| Application | Parking Lot |
| MTBF | 2,500,000 Times |
| Color | Gold |
| Application | Parking Lot |
|---|---|
| Color | Gold |
| Motor Power | 180W MAX |
| MTBF | 2,500,000 Times |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Controller Input Voltage | DC24V±10%, 7.5A |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Motor Power | 180W MAX |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Protection | IP54 |
| Traffic Flow Application | 8000 Times/ 24 Hours |
|---|---|
| Max Motor Speed | 500r/min |
| Power Supply | AC220V/110V |
| Waterproof Level | IP54 |
| Color | Gold |
| Application | Parking Lot |
|---|---|
| Working Temperature | -35℃~ + 80℃ |
| Name | Boom Barrier Gate |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Controller Input Voltage | DC24V±10%, 7.5A |