| Packaging Details | Carton, wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 10000 units/month |
| Place of Origin | China |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 0.5-0.9S |
| Boom Type | Carbon Fiber Round Boom |
| Application | For Enterprises |
| Warranty | 2 Year |
| Opeating Time | 2-4s |
|---|---|
| Max Power | 120w |
| Communication Interface | RS485 |
| Relative Humidity | 30%~80%, No Condensation |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
| Close Opening Time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Finished | Stainless Steel |
| Flap Speed | Adjustable |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | Yes |
| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 3~5s Adjustable |
| Power | 150W |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Application | Parking Lot |
| Max Boom Length | 3 Meters |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Round Foam Boom |
| Max Output Torque | 350N.m |
|---|---|
| Color | Gold |
| Running Speed | 1.8-6s |
| MTBF | 5,000,000 Times |
| Feature | Low Noise And Long Service Life |
| Color | Gold |
|---|---|
| Power Supply Input Voltage | AC110±10%, Or AC220V±10% |
| Warranty | 1 Year |
| MTBF | 2,500,000 Times |
| Protection | IP54 |