| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Voltage | AC110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Yellow-green |
| Max Boom Length | 3 Meters |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Round Foam Boom |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | Gray |
| Application | Basement Parking |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Orange, Gray, Black, Etc |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8metes |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Orange |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| COM Interface | RS485 |
| Max Motor Power | 240W |
|---|---|
| Remote Control Distance | 30m |
| Waterproof Level | IP54 |
| Operating Temperature | -35~+80℃ |
| Max Motor Speed | 500r/min |
| Application | Parking Lot |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Opeating Time | 2-4s |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
| Net Weight | 39kg |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Net Weight | 39kg |
| Max Power | 120w |
| Relative Humidity | 30%~80%, No Condensation |
| Communication Interface | RS485 |
| Operating Time | 1.5s~6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Steel With Powder Coating |
| Color | Gold, Black |
| Application | Parking Lot |
| Operating Time | 1.5s~6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Steel With Powder Coating |
| Color | Gold, Black |
| Application | Parking Lot |