| Motor Power | 50W |
|---|---|
| Input Voltage Of Power Supply | AC100~240V |
| Input Voltage Of Controller | DC24V |
| Anti-collision | Yes |
| Anti-pinch | Yes |
| Anti-collision | Yes |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Card Reader | ID |
| Anti-tailgating | Yes |
| Working Humidity | 90% (no Condensation) |
| Running Speed | 2-6s Adjustable |
|---|---|
| Barrier Arm Length | 3-6 Meters |
| Relative Humidity | 30%~80%, No Condensation |
| Controller Input Voltage | DC24V±10%, 15A |
| Working Temperature (motor) | -35℃~ + 80℃ |
| Power Supply Input Voltage | AC110±10%, Or AC220V±10% |
|---|---|
| MTBF | 5,000,000 Times |
| Arm Material | Aluminium Alloy |
| Controller Input Voltage | DC24V±10%, 15A |
| Running Speed | 2-6s Adjustable |
| Boom Type | Straight Boom, Folding Boom, Fence Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 3s,6s |
| Boom Length | Max 6M |
| Boom Type | Straight Boom, Folding Boom, Fence Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 3s,6s |
| Boom Length | Max 6M |
| Boom Type | Straight Boom, Folding Boom, Fence Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 3s,6s |
| Boom Length | Max 6M |
| Operating Time | 0.6s~4s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Round Arm |
| Housing Material | Steel With Powder Coating |
| Color | Yellow |
| Application | Parking Lot |
| Color | Yellow |
|---|---|
| Speed | 3s,6s |
| Max Boom Length | 6m |
| Power Supply | AC220V;AC110V |
| Boom Dimension | 45*100mm |
| Color | Red |
|---|---|
| Speed | 1 Second |
| Net Weight | 60KG |
| Feature | Manual Release |
| Power | 80W |