| Boom Length | Max.6m |
|---|---|
| Anti-collision | Yes |
| Remote Control Distance | <50 Meters |
| Application | Over-sized Traffic Flow Area |
| Color | Black |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | White And Blue |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 3~5s Adjustable |
| Power | 150W |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Application | Parking Lot |
| Boom Type | Fence Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Yellow-green |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Yellow-green |
| Max Boom Length | 3 Meters |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Round Foam Boom |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 0.4S~0.9s |
| Boom Type | LED Boom |
| Color | White |
| Application | For Enterprises And Institutions |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 0.4S~0.9s |
| Boom Type | LED Boom |
| Color | White |
| Application | For Enterprises And Institutions |
| Housing Color | Yellow-green |
|---|---|
| Boom Type | Straight Boom,fence Boom |
| Optional Accessories | Loop Detector,Infrared Photocell,etc |
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | White And Blue |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |