| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Manual Release | YES |
| RS485 | Yes |
| Safety Gate | Yes |
| Housing Finished | Powder Coated |
| Housing Color | Sliver,can Customized Color |
|---|---|
| Housing Dimension | 1030*325*366mm |
| Advantage | 1.5/3S Or 3/6S Compose Freely |
| 20ft Container | 120set |
| Running Speed | 1.5-6s |
| Material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Package | Wooden |
| Rated Power | 36W |
| Voltage | 220V±10%, 110V±10% |
| Frequency | 50/60HZ |
| Length Of Pole | 490mm |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Driving Force | 3KG |
| Frequency | 50/60HZ |
| Name | Semi-automatic Tripod Turnstile |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Driving Motor | DC Motor |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 3~5s Adjustable |
| Power | 150W |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Application | Parking Lot |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 3~5s Adjustable |
| Power | 150W |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Application | Parking Lot |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Max Width Length | 900mm |
| Wing Close/opening Speed | 1s |
| Wing 8 Pairmaterial | Resin, Or PVC |
| Transit Speed | 30-40/min |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Transit Speed | 25~32 Persons / Min |
| Rated Power | 50W |
| Driving Motor | Brush DC Motor |