| Housing Color | Sliver,can Customized Color |
|---|---|
| Housing Dimension | 362*325*1030mm |
| Advantage | 1.5-6S Adjustable |
| 20ft Container | 120set |
| Running Speed | 1.5-6s |
| Motor Materia | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| CE Aprroval | Yes |
| Boom Type | Staright Boom,Fence Boom |
| Operation Time | 1s,3s,6s |
| Customized Product | Yes |
| Net Weight | 50KG |
|---|---|
| Feature | Manual Release |
| Voltage | AC220V, AC110V |
| Application | Parking System |
| Rated Power | 80W |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | China |
| Material | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Work Speed | 1s//3s/6s |
| Color | Orange |
| Direction | Left Installed/Right Installed |
| Voltage | 220V/110V |
| Color | Yellow |
|---|---|
| Material | Steel |
| Application | School |
| Warranty | 1 Year |
| Boom Length | Max. 6m |
| Packaging Details | Carton,wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T,L/C,Western Union |
| Supply Ability | 5000 units/weeke |
| Place of Origin | China |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 1.5/3s,3/6s |
| Material | Steel |
| Power | 80w |
| Standard Color | Gold,Silver,Orange,Black+Jacinth,Dark Yellow |
| Material | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Work Speed | 1s/3s/6s |
| Color | Orange |
| Direction | Left Installed/Right Installed |
| Voltage | 220V/110V |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Width Length | 500MM--900MM |
| Standard Package | Wooden Package |
| Leading Time | 3-5 Working Days After Payment Being Received |
| Protection Grade | IP32 |