| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Straight Arm; Folding Arm; Fence Arm |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Housing Color | Dark Grey + Light Grey |
|---|---|
| Boom Type | Straight Boom |
| Optional Accessories | Loop Detector |
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Material | Steel Housing |
| Boom Type | Round Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Boom Type | 90 Degree Folding Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Material | Steel Housing |
| Standard Color | Red; Yellow |
|---|---|
| Speed | 3s,6s |
| Max Boom Length | 6m |
| Rated Power | 120W |
| Protection Degree | IP44 |
| Speed | 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 4.5 Metes |
| Protection Grade | IP44 |
|---|---|
| Rated Power | 120W |
| Net Weight | 50KG |
| Voltage | AC220V, AC110V |
| Application | Parking System |
| Housing Material | Iron |
|---|---|
| Color | Black And Grey |
| Work Speed | 1.5s/3s/6s |
| Installation | Left/Right |
| Voltage | 220V/110V |