| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Payment | T/T,L/T,Western Union |
| Packaging Details | Carton, wooden box |
| Delivery Time | 1-20 days |
| Voltage | 220v/110v |
|---|---|
| Package | Carton |
| Relative Humidity | ≤90% |
| Remote Control Distance | ≥30m |
| Net Weight | 39kgs |
| Max Boom Length | 3 Meters |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Round Pearl Cotton Boom |
| Force | Heavy Duty |
|---|---|
| Boom Type | Square Boom |
| Max Boom Length | 4meters |
| Speed | 1s,3s,6s |
| Net Weight | 59kg |
| Housing Material | Iron |
|---|---|
| Color | Gold |
| Working Speed | 1.5s To 4s Adjustable |
| Voltage | 220V/110V |
| Installation | Left/Right |
| Color | Optional |
|---|---|
| Power Supply | AC220V; AV110V |
| Net Weight | 39kg |
| Gross Weight | 44kg |
| Boom Dimension | 45*100mm |
| Force | Heavy Duty |
|---|---|
| Boom Type | Big Octagonal Boom With Rubber |
| Max Boom Length | 6meters |
| Speed | 1s,1.8,3s,6s |
| Net Weight | 59kg |
| Widen Wing | Yes |
|---|---|
| Customized Product | Yes |
| Running Time | 1s |
| Good Material | 304 Stainless Steel |
| Have Logo | Optional |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Carton, wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 5000 units/week |
| Place of Origin | China |