| Voltage | 220v 110v |
|---|---|
| Frequency | 50 / 60 HZ |
| Motor Voltage | 220v |
| Power | 120w |
| Protection Grade | IP44 |
| Voltage | 220v 110v |
|---|---|
| Frequency | 50 / 60 HZ |
| Motor Voltage | 220v |
| Power | 120w |
| Protection Grade | IP44 |
| Voltage | 110v 220v |
|---|---|
| Motor | Ac |
| Power | 120w |
| Protection Grade | IP44 |
| Boom Type | Srtaight |
| Power | 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ |
|---|---|
| Running Time | 1.5S, 3 S And 6 S |
| Motor | AC Motor, 80W, 24V |
| Relative Humidity | ≤95%, No Condensation |
| Protection Grade | IP54 |
| Power | 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ |
|---|---|
| Running Time | 1.5S, 3 S And 6 S |
| Motor | AC Motor, 80W, 24V |
| Relative Humidity | ≤95%, No Condensation |
| Protection Grade | IP54 |
| Power | 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ |
|---|---|
| Running Time | 1.5S, 3 S And 6 S |
| Motor | AC Motor, 80W, 24V |
| Relative Humidity | ≤95%, No Condensation |
| Protection Grade | IP54 |
| Power | 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ |
|---|---|
| Running Time | 1.5S, 3 S And 6 S |
| Motor | AC Motor, 80W, 24V |
| Relative Humidity | ≤95%, No Condensation |
| Protection Grade | IP54 |
| Open / Close Speed | 1.5-6s |
|---|---|
| Boom Length | Customize According To Spot |
| Housing Material | Mild Steel With Color Powder |
| Arm Material | Aluminium |
| Motor | Torque Motor |
| Boom Type | Round Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Operating Time | 3s, 6s |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow,Red,Black |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Over-sized Traffic Flow Area |