| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Housing Color | Gold,Sliver,Onyx Black,Dark Yellow,Jacinth |
|---|---|
| Boom Type | Fence Boom |
| Optional Boom | Big Octagonal Boom,swing Boom,Fence Boom,Square Boom,Fording Boom |
| Optional Accessories | Loop Detector,Infrared Photocell,Circuit Breaker,Adujstable Arm Support,Press Wave,Anti-collision Rubber |
| Packaging Details | carton |
| Housing Color | Gold,Sliver,Onyx Black,Dark Yellow,Jacinth |
|---|---|
| Boom Type | Fence Boom |
| Optional Boom | Big Octagonal Boom,swing Boom,Fence Boom,Square Boom,Fording Boom |
| Optional Accessories | Loop Detector,Infrared Photocell,Circuit Breaker,Adujstable Arm Support,Press Wave,Anti-collision Rubber |
| Packaging Details | carton |
| Housing Color | Gold,Sliver,Onyx Black,Dark Yellow,Jacinth |
|---|---|
| Boom Type | Fence Boom |
| Optional Boom | Big Octagonal Boom,swing Boom,Fence Boom,Square Boom,Fording Boom |
| Optional Accessories | Loop Detector,Infrared Photocell,Circuit Breaker,Adujstable Arm Support,Press Wave,Anti-collision Rubber |
| Packaging Details | carton |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 3~5s Adjustable |
| Power | 150W |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Application | Parking Lot |
| Boom Type | Fence Boom |
|---|---|
| Voltage | AC110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Yellow-green |
| Boom Type | Straight Boom And Other Types Optional |
|---|---|
| Housing Color | White And Blue |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 3-5s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M |
| Barrier Arm Type | Carbon Fiber Round Arm |
|---|---|
| Motor | DC Brushless Motor |
| Power Supply | AC220V/110V |
| Barrier Arm Length | 3-4m |
| Barrier Arm Movement | Bi-direction |
| Operating Time | 1.5s~6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Steel With Powder Coating |
| Color | Gold, Black |
| Application | Parking Lot |