| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |
| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |
| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |
| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |
| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |
| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |
| COM Interface | RS485 |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Boom Type | Straight Arm; Folding Arm; Fence Arm |
| Max Boom Length | 6 Metes |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Straight Arm; Folding Arm; Fence Arm |
|---|---|
| COM Interface | RS485 |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Color | Optional |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| Boom Type | Straight Arm; Folding Arm; Fence Arm |
|---|---|
| COM Interface | RS485 |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Color | Optional |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Length | Max.6m |
| Anti-collision | Yes |
| Max Motor Power | 300W |
| Working Temperature | -35°C~+85°C |