| Packaging Details | Wooden |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| Brand Name | WEJOIN |
| Certification | CE,ISO,SGS |
| Material Of Housing | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Length Of Pole | 490mm |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Working Voltage Of Motor | DC12V |
| Packaging Details | wooden case |
| Power | 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ |
|---|---|
| Running Time | 1.5S, 3 S And 6 S |
| Motor | AC Motor, 80W, 24V |
| Relative Humidity | ≤95%, No Condensation |
| Protection Grade | IP54 |
| Motor Type | DC 12V |
|---|---|
| Opening Time | 0.5s |
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Max Lane Width | 900mm |
| Material | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Work Speed | 1s//3s/6s |
| Color | Orange |
| Direction | Left Installed/Right Installed |
| Voltage | 220V/110V |
| Color | Optional |
|---|---|
| Power Supply | AC220V; AV110V |
| Net Weight | 39kg |
| Gross Weight | 44kg |
| Boom Dimension | 45*100mm |
| Material | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Work Speed | 1s/3s/6s |
| Color | Orange |
| Direction | Left Installed/Right Installed |
| Voltage | 220V/110V |
| Material | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Work Speed | 1s/1.8s/3s/6s |
| Color | Orange |
| Direction | Left Installed/Right Installed |
| Voltage | 220V/110V |
| Power | 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ |
|---|---|
| Running Time | 1.5S, 3 S And 6 S |
| Motor | AC Motor, 80W, 24V |
| Relative Humidity | ≤95%, No Condensation |
| Protection Grade | IP54 |
| Power | 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ |
|---|---|
| Running Time | 1.5S, 3 S And 6 S |
| Motor | AC Motor, 80W, 24V |
| Relative Humidity | ≤95%, No Condensation |
| Protection Grade | IP54 |