| Housing Color | Gold,Sliver,Onyx Black,Dark Yellow,Jacinth |
|---|---|
| Boom Type | Fence Boom |
| Optional Boom | Big Octagonal Boom,swing Boom,Fence Boom,Square Boom,Fording Boom |
| Optional Accessories | Loop Detector,Infrared Photocell,Circuit Breaker,Adujstable Arm Support,Press Wave,Anti-collision Rubber |
| Packaging Details | carton |
| Housing Color | Gold,Sliver,Onyx Black,Dark Yellow,Jacinth |
|---|---|
| Boom Type | Fence Boom |
| Optional Boom | Big Octagonal Boom,swing Boom,Fence Boom,Square Boom,Fording Boom |
| Optional Accessories | Loop Detector,Infrared Photocell,Circuit Breaker,Adujstable Arm Support,Press Wave,Anti-collision Rubber |
| Packaging Details | carton |
| Housing Color | Gold,Sliver,Onyx Black,Dark Yellow,Jacinth |
|---|---|
| Boom Type | Fence Boom |
| Optional Boom | Big Octagonal Boom,swing Boom,Fence Boom,Square Boom,Fording Boom |
| Optional Accessories | Loop Detector,Infrared Photocell,Circuit Breaker,Adujstable Arm Support,Press Wave,Anti-collision Rubber |
| Packaging Details | carton |
| Housing Color | Gold,Sliver,Onyx Black,Dark Yellow,Jacinth |
|---|---|
| Boom Type | Fence Boom |
| Optional Boom | Big Octagonal Boom,swing Boom,Fence Boom,Square Boom,Fording Boom |
| Optional Accessories | Loop Detector,Infrared Photocell,Circuit Breaker,Adujstable Arm Support,Press Wave,Anti-collision Rubber |
| Packaging Details | carton |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Length | Max.6m |
| Anti-collision | Yes |
| Max Motor Power | 300W |
| Working Temperature | -35°C~+85°C |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Max Boom Length | 3 Meters |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Round Foam Boom |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Orange |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |