| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 3~5s Adjustable |
| Power | 150W |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Application | Parking Lot |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 3~5s Adjustable |
| Power | 150W |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Application | Parking Lot |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 3~5s Adjustable |
| Power | 150W |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Application | Parking Lot |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | Red And Blue |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-6s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | Red And Blue |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-6s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Max Boom Length | 3 Meters |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Round Foam Boom |
| Operating Time | 1.5s, 3s, 4s, 5s, 6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Gold, Black |
| Application | Parking Lot |
| Input Voltage Of Power Supply | AC100~240V |
|---|---|
| Opening Angle | 90° |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Input Voltage Of Controller | DC24V |
| Input Voltage Of Power Supply | AC100~240V |
|---|---|
| Motor Power | 50W |
| Card Reader | ID |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
| Size | 1200*300*980mm |
| Anti-collision | Yes |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Card Reader | ID |
| Anti-tailgating | Yes |
| Working Humidity | 90% (no Condensation) |