| Housing Color | Yellow-white |
|---|---|
| Boom Type | Straight Boom |
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Material | Steel Housing |
| Wing | Organic Glass |
|---|---|
| Motor | DC12V |
| Function | Anti-collision And Crashworthy |
| Advantage | High Quality, Service & Factory Price |
| Operation | Bi-direction |
| Opening/closing Time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Wing Type | Transparent |
| Direction | Double |
| Safety Access | Yes |
| Gate Material | PVC |
|---|---|
| Housing Material | Stainless Steel |
| Operation Speed | Adjustable |
| Fast Speed | 1s |
| Outdoor With Shelter | Yer |
| Gate Material | PVC |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Net Weight | 140kg |
| Fast Speed | 1s |
| Max Width Of Passage | 900mm |
| Housing Matetial | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Direction | Bi-direction |
| Voltage | 110V,220V |
| Transit Speed | 25~32 Persons / Min |
| Runing Time | 6s |
| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.4m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 0.6 Sec |
| Packaging Details | Carton, wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 5000 units/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Carton, wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 5000 units/week |
| Place of Origin | China |