| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Length | Max.6m |
| Feature | Unique Remote Controller |
| Color | Black |
| Application | Over-sized Traffic Flow Area |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | Red And Blue |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-6s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Housing Color | Yellow-green |
|---|---|
| Boom Type | Straight Boom,fence Boom |
| Optional Accessories | Loop Detector,Infrared Photocell,etc |
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| Housing Material | 304 Stainless Steel With Special Processing |
|---|---|
| Material Of Swing Door | Glass |
| Dimension Of Housing | 1500*120*1009mm |
| Dimension Of Mechanism | Φ108*450mm |
| Width Of Passage | 500~900mm |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Arm Length | 500~900mm |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Width Length | 500MM--900MM |
| Standard Package | Wooden Package |
| Leading Time | 3-5 Working Days After Payment Being Received |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
|---|---|
| Steel And Aluminum Alloy | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |