| Stainless Steel 304 | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤90%, No Condensation |
| Protection Grade | Ip 32 |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Payment | L/C,T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Packaging Details | Wooden |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| Brand Name | WEJOIN |
| Certification | CE,ISO,SGS |
| Type | One Routeway/double Routeway; More |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Max Lane Width | 900mm |
| Packaging Details | wooden package |
| Delivery Time | 1 to 7 working days |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Steel |
| Color | Yellow |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Length | Max.6m |
| Anti-collision | Yes |
| Usage | Parking Lots |
| Color | Flashing Sliver, Flashing Gold |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Length | Max.6m |
| Design | No Limit Switch Design |
| Color | Flashing Gold |
| Weight | 65kg |
| Housing Matetial | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Direction | Bi-direction |
| Voltage | 110V,220V |
| Warranty | 1 Year |
| Communication | RS232 |
| Housing Matetial | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Direction | Bi-direction |
| Voltage | 110V,220V |
| Warranty | 1 Year |
| Working Environment | Indoor / Outdoor |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Width Length | 500MM--900MM |
| Standard Package | Wooden Package |
| Leading Time | 3-5 Working Days After Payment Being Received |
| Protection Grade | IP32 |