| Housing Material | Stainless Housing |
|---|---|
| Voltage | AC110V,AC220V |
| Direction | Bi-direction |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Housing Material | Stainless Housing |
|---|---|
| Voltage | AC110V,AC220V |
| Direction | Bi-direction |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Relative Humidity | ≤95% |
|---|---|
| Protection Grade | IP32 |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Material Of Housing | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Reset Time | 3s |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Protection Grade | IP 32 |
| Running TIme | 1s |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Packaging Details | carton /wooden |
| Voltage | 220V/110V |
|---|---|
| Motor | AC Motor |
| Speed | 3s,6s |
| Housing | Die Casting Aluminum Alloy |
| Power | 120W |
| Packaging Details | Wooden |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| Brand Name | WEJOIN |
| Certification | CE,ISO,SGS |
| Housing Material | Stainless Housing |
|---|---|
| Voltage | AC110V,AC220V |
| Direction | Bi-direction |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Housing Thick | 2mm |
|---|---|
| Housing Material | Stainless Steel |
| Two Duble Routeway | Yes |
| Full Automatic | Yes |
| Wooden Package | Yes |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Power Supply Frequency | AC220V±10%, 50HZ,AC110±10%, 60HZ |
| Drive Motor | 24V Direct Current Brush Motor |
| Flow Speed | 30-40 People Per Minute |
| First-time Power On For The Full Recovery | 3s |