| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Feature | Durable |
| Warranty | 1 Year |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material Of CAluminum Alloyabinet | Aluminum Alloy |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Communication | RS485 |
| Wieght | 70kg |
|---|---|
| Dimension | 1450*270*1000mm |
| Wing Type | Arylic |
| Wing Length | 300mm |
| Motor | DC12V |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Feature | Durable |
| Warranty | 1 Year |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material Of Cabinet | 304 Stainless Steel |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Relative Humidity | ≤90% |
| Working Humidity | 90% (no Condensation) |
|---|---|
| Function | Infrared Anti-pinch |
| IP Rating | IP54 |
| Input Voltage Of Power Supply | AC100~240V |
| Working Temperature | -35℃ ~ +80℃ |
| Housing Dimension | 1450*270*1000mm |
|---|---|
| Housing Finished | 304 Stainless Steel |
| Flap Speed | Adjustable |
| Flap Material | Organic Glass |
| Infrared Photocell | Yes |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Feature | Durable |
| Warranty | 1 Year |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Anti-tailgating | Yes |
|---|---|
| Anti Pinch | Yes |
| Card Reader | ID |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
| Anti-collision | Yes |