| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Feature | Durable |
| Warranty | 1 Year |
| Payment | L/C,T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Security | High Security By Preventing Unauthorized Entry |
| DC12V Backup Battery | Optional |
| Motor Power | 50W |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
|---|---|
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Max Flow Rate | 30~40 People Per Minute |
| Wing | Organic Glass |
|---|---|
| Function | Anti-collision And Crashworthy |
| Advantage | High Quality, Service & Factory Price |
| Operation | Bi-direction |
| Usage | Metro Station, Office, Library, Hotel |
| Wing | Organic Glass |
|---|---|
| Function | Anti-collision And Crashworthy |
| Advantage | High Quality, Service & Factory Price |
| Operation | Bi-direction |
| Usage | Metro Station, Office, Library, Hotel |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Feature | Durable |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | AC220V |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material Of Cabinet | 304 Stainless Steel |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Application | Office |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material Of Cabinet | 304 Stainless Steel |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Communication | RS232 |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Feature | Durable |
| Warranty | 1 Year |