| Motor Type | DC 12V |
|---|---|
| Opening Time | 0.5s |
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Max Lane Width | 900mm |
| Lane Wideth | 600mm |
|---|---|
| Wing Material | PVC |
| Motor | DC12V |
| Protection Grade | IP32 |
| Battery Needed | Yes |
| Lane Width | 900mm |
|---|---|
| Wing Material | PVC |
| Motor | DC 24V |
| Protection Grade | IP32 |
| Battery Needed | Yes |
| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |
| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |
| Packaging Details | Carton, wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 5000 units/week |
| Place of Origin | China |
| Product Category | Access Control Turnstile Gate |
|---|---|
| Material Of Cabinet | Aluminum Alloy |
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Length | Max.6m |
| Model | WJCB02H |
| Remote Control Distance | <50 Meters |
| Protection Class | IP54 |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Type | 3 Fence |
| Performance | Excellent |
| Lifetime | More Than 5 Million |
| Usage | Parking Lots |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Type | 3 Fence |
| Boom Length | Max.6m |
| Lifetime | More Than 5 Million |
| Usage | Parking Lots |