| Color | Red/yellow/grey/etc |
|---|---|
| Product Name | Boom Barrier |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | AC220V |
| Communication | RS485 |
| Color | Silver |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Length | Max.6m |
| Rated Power | 300W |
| Remote Control Distance | <50 Meters |
| Application | Parking Lots, Toll Gates |
| Feature | Auto-reversing On Obstruction |
|---|---|
| Motor | DC24V Brushless Motor |
| Speed | 1.5s-6s |
| Power | 180W |
| Boom Type | Straight Arm |
| Name | Tripod Turnstile |
|---|---|
| Driving Motor | DC Motor |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Rated Power | 36W |
| Product Name | Boom Barrier |
|---|---|
| Material | 2mm Cold-roller Sheet |
| Power Supply | 50/60HZ,AC110/220V±10% |
| Boom Length | Max.6m |
| Working Temperature | -40°to 85° |
| Feature | Auto-reversing On Obstruction |
|---|---|
| Motor | DC24V Brushless Motor |
| Speed | 1.5s-6s |
| Power | 180W |
| Boom Type | Straight Arm |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |