| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight, Folding, Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight, Folding, Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
|---|---|
| Anti-tailgating | Yes |
| Working Humidity | 90% (no Condensation) |
| Input Voltage Of Controller | DC24V |
| Size | 1200*300*980mm |
| Motor Power | 240W MAX |
|---|---|
| Barrier Arm Length | 3-6 Meters |
| Working Temperature (motor) | -35℃~ + 80℃ |
| Arm Material | Aluminium Alloy |
| Relative Humidity | 30%~80%, No Condensation |
| Opeating Time | 2-4s |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
| Voltage | AC220V, AC110V |
| Communication Interface | RS485 |
| Opeating Time | 2-4s |
|---|---|
| Housing Material | Steel |
| Voltage | AC220V, AC110V |
| Relative Humidity | 30%~80%, No Condensation |
| Application | Parking Lot |
| Application | Parking Lot |
|---|---|
| Max Power | 120w |
| Voltage | AC220V, AC110V |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
| Opeating Time | 2-4s |
| Operating Time | 1.5s~6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Steel With Powder Coating |
| Color | Gold, Black |
| Application | Parking Lot |
| Operating Time | 1.5s~6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Steel With Powder Coating |
| Color | Gold, Black |
| Application | Parking Lot |
| Operating Time | 1.5s~6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Steel With Powder Coating |
| Color | Gold, Black |
| Application | Parking Lot |