| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Boom Length | Max.4.1m |
|---|---|
| Anti-collision | Yes |
| Remote Control Distance | <50 Meters |
| Application | Over-sized Traffic Flow Area |
| Color | Grey |
| Anti-collision | Yes |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Anti-pinch | Yes |
| Size | 1200*300*980mm |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
| Boom Type | 90 Degree Folding Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V-265V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Gold |
| Speed | 3s, 6s |
|---|---|
| Boom Type | 90 Degree Folding Boom |
| Color | Optional |
| Motor | AC Motor |
| Gross Weight | 44kg |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| CE Aprroval | YES |
| Boom Type | Straight |
| Automatic Gate | Yes |
| Optional Control | Yes |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 1.5,3s,6s |
| Power | 80w |
| Standard Color | Gold,Silver,Orange,Black+Jacinth,Dark Yellow |
| Delivery | 3~5 Working Days After Payment Received |