| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| CE Aprroval | YES |
| Boom Type | Folding Arm |
| Automatic Gate | Yes |
| Auto-reverse | Yes |
| Material Of Housing | Iron |
|---|---|
| Speed Of Motor | 1~5S Adjustable |
| Max Boom Length | 6m |
| Standard Color | Blue+Orange |
| Standard Package | Carton Package |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Certificate | ISO9001:2008 |
| Transit Speed | 25~32 Persons / Min |
| Warranty | 1 Year |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Certificate | ISO9001:2008 |
| Transit Speed | 25~32 Persons / Min |
| Warranty | 1 Year |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Packaging Details | carton /wooden |
| Voltage | 220V/110V |
|---|---|
| Motor | AC Motor |
| Speed | 3s,6s |
| Housing | Die Casting Aluminum Alloy |
| Power | 120W |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Length | Max.6m |
| Anti-collision | Yes |
| Remote Control Distance | <50 Meters |
| Application | Over-sized Traffic Flow Area |