| Operating Time | 3s, 6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow,Red,Black |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Orange |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8metes |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Orange |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| Operating Time | 1.5s~6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Gold, Black |
| Application | Parking Lot |
| Barrier Arm Length | 3-6 Meters |
|---|---|
| Power Supply Input Voltage | AC110±10%, Or AC220V±10% |
| Motor Power | 240W MAX |
| MTBF | 5,000,000 Times |
| Working Temperature (motor) | -35℃~ + 80℃ |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Arm Length | 500~900mm |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Color | Orange Optional |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry Contact |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow Speed | 30-40 People Per Minute |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry Contact |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow Speed | 30-40 People Per Minute |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Arm Length | 500~900mm |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |