| Operating Time | 3s, 6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow,Red,Black |
| Application | Parking Lot |
| Color | Silver Grey |
|---|---|
| Speed | 1.5-6s |
| Max Boom Length | 6m |
| Infrared Photocell | Optional |
| Loop Detector | Optional |
| Force | Heavy Duty |
|---|---|
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
| Speed | 1s/3s,3s/6s |
| Material | Steel |
| Power | 80W |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Width Length | 500MM--900MM |
| Standard Package | Wooden Package |
| Leading Time | 3-5 Working Days After Payment Received |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Relative Humidity | ≤95% |
|---|---|
| Protection Grade | IP32 |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
|---|---|
| Width Length | 500--900MM |
| Standard Package | Wooden Package |
| Leading Time | 3-5 Days After Payment Being Received |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |