| Color | Optional |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Power | 80W |
| Material | Aluminum Alloy |
| Communication Module | RS 485 |
| Speed | 1S,3S,6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Straight Arm; Folding Arm; Fence Arm,Telescopic Arm |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Power Supply | 220V±10%, 110V± 10% |
| Transit Speed | 25~32 Persons / Min |
| Rated Power | 50W |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Voltage | 220v 110v |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Power | 80w |
| Protection Grade | IP44 |
| Running Time | 1.5s, 3s, 6s |
| Voltage | 220v 110v |
|---|---|
| Power | 80w |
| Protection Grade | IP44 |
| Motor Voltage | 220v |
| Running Time | 1s,3s,6s |
| Voltage | 220v 110v |
|---|---|
| Power | 80w |
| Protection Grade | IP44 |
| Motor Voltage | 220v |
| Running Time | 1s,3s,6s |
| Voltage | 220v 110v |
|---|---|
| Power | 80w |
| Protection Grade | IP44 |
| Motor Voltage | 220v |
| Running Time | 1s,3s,6s |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Straight Arm; Folding Arm; Fence Arm |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Straight Arm; Folding Arm; Fence Arm |