| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |
| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Yellow-green |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Type | 90 Degree Folding Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Power Supply | AC 220±10% |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 0.5-0.9 S |
| Boom Type | Carbon Fiber Round Boom |
| Application | Parking Lot |
| Warranty | 2 Year |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 0.5-0.9 S |
| Boom Type | Carbon Fiber Round Boom |
| Application | Parking Lot |
| Warranty | 2 Year |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Voltage | 110v 220v |
|---|---|
| Motor | Ac |
| Power | 120w |
| Protection Grade | IP54 |
| Boom Type | Srtaight |
| Housing Color | Dark Grey + Light Grey |
|---|---|
| Boom Type | Fence Boom |
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |